Zpět

Fanouškovský program (verze pro tisk)

Pátek - 5.4.

15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Serial Killer Line
D1 více >
Nejlepší současné seriály
Táňa Zabloudilová
Jak se za poslední dobu proměnila nabídka tuzemských seriálů? Stojí za to je sledovat? A co dalšího už prozkoumal a objevil festival Serial Killer zaměřený na ty nejlepší věci z Evropy? Jak s tím vším souvisí vzestup kvalitní televize a co jsou největší současné seriálové trendy?

Autor: Táňa Zabloudilová
Banáni
Jindřich Trčka + Vojtěch Moravec
Seriálový fenomén Banáni z produkce Prima+. O tom, co způsobí v jednom obyčejném obchodě jedna neobyčejná krabice koksu, přijdou povyprávět producent Jindřich Trčka a režisér Vojtěch Moravec.

Autor: Vojtěch Moravec, Jindřich Trčka
Sex O'Clock
Karolína Zalabáková + Sára Korbelová
Jak se natáčel jeden z nejprovokativnějších seriálů z produkce Voyo Originals určený (nejen) mladým divákům? Rozhovor s herečkou Sárou Korbelovou a režisérkou Karolinou Zalabákovou o zákulisí této úspěšné show.

Autor: Karolína Zalabáková, Sára Korbelová
Smysl pro tumor
Matěj Stehlík + David Foldyna
Mimořádně úspěšná adaptace původního belgického seriálu měla u českého publika obrovskou odezvu, což se projevilo i na zvýšeném počtu lidí ochotných darovat kostní dřeň. Nejen o tom budou na pódiu mluvit producent České televize Matěj Stehlík a David Foldyna, zakladatel organizace Fuck Cancer.

Autor: David Foldyna, Matěj Stehlík
Král Šumavy
Daria Špačková
Jak se v tuzemských podmínkách natáčel výpravný dobový seriál Král Šumavy z produkce Voyo Originals v režii Davida Ondříčka? Nebo film Zátopek? Nebo Anthropoid se Cillianem Murphym? Nejen o tom přijde promluvit výkonná producentka Lucky Man Films Daria Špačková.

Autor: Daria Špačková
Talk s herci K. Bartošem a M. Babišovou
Martina Babišová + Kryštof Bartoš
Jak změnila hlavní role vyšetřovatele Kozáka v Devadesátkách, jednom z nejsledovanějších českých seriálů poslední doby, Kryštofovi Bartošovi život? A proč hraje Martina Babišová hlavně v zahraničních seriálech? Jaká je dnešní pozice mladých talentovaných herců ve filmu, divadle a televizi?

Autor: Kryštof Bartoš, Martina Babišová
Sci-fi Line
Star Trek, Red Dwarf, Doctor Who, ostatní SF
D2 více >
Po stopách Science Fiction
Michal Atreides
Sci-fi není jenom Star Wars, Duna nebo Terminátor. Vysledovat jej můžeme i ve středověku a starověku. Vydejte se s námi na cestu napříč časem, kdy se seznámíme se stěžejními díly, ať už od Lukiána, Keplera nebo Cyrana z Bergeracu, která předcházela populárním knihám, hrám a filmům dnešní doby.

Autor: Michal Atreides
Amatérské Star Trek filmy a seriály v ČR
Jana "Xyll" Krčmářová
Již více než 20 let natáčíme v České Republice amatérské filmy se Star Trek tématikou. Přiblížím vám historii, neodmyslitelné obtíže i krásu tohoto našeho koníčku, který mnohým z nás změnil i profesní životy.

Autor: Jana Krčmářová
Mark Twain – průkopník sci-fi v Americe
Jan "Praotec Trekkie" Pavlík
Mark Twain je známým autorem, kterého proslavil Tom Sawyer. Příznivci sci-fi znají dobrodružství Yankeeho ve středověké Anglii, méně je známo další dílo využívající cesty vesmírem a teleportace. Proto se musel objevit i ve Star Treku na palubě Enterprise. Anebo to s tou inspirací bylo obráceně?

Autor: Jan Pavlík
Falešná hra králíka Rodgera
Adéla "Lady Alex" Hájková
Falešná hra s králíkem Rogerem je revoluční film a přesto by ho jen tak někdo nezařadil mezi zlatý fond kinematografie. Pojďme se spolu podívat na pár zajímavostí, které vás nakopnou, abyste si tenhle film ještě dnes večer pustili.

Autor: Adéla Hájková
Chci mít vlastní uniformu
Jana "Trilla" Šebestová
Oděvní výtvarnice Jana (Trilla cosplay) vám představí možnosti, jak si splnit sen a obléci vlastní uniformu. Probereme možnosti od bazarů, tipů na nákupy úspěšné i méně úspěšné, přehled slepých uliček, vlastní tvoření z dostupných zdrojů až po ušití uniformy na zakázku.

Autor: Jana Šebestová
Dimension Jump, nejen pro fans Red Dwarf
Martin Huňáček
Dimension Jump je setkání fanoušků Červeného Trpaslíka, pořádané oficiálním fanklubem. Několikrát jsem ho navštívil a tak bych se rád podělil o své dojmy, zážitky se setkání s herci a zároveň porovnáme i českými akcemi.

Autor: Martin Huňáček
Star Line
Star Wars, Stargate
D3 více >
Star Wars pro náročnější čtenáře
Milan Pohl
Star Wars daly vzniknout mnoha originálním příběhům a publikacím, které v řadě případů snesou i dosti přísná kvalitativní měřítka. Na přednášce si představíme autory Star Wars a jejich díla v SW i mimo SW, jež byste rozhodně neměli minout.

Autor: Milan Pohl
Skrytá hrozba expandovaného univerza
Pavel Klimeš
Od premiéry filmové Epizody I uběhlo už 25 let. To, co začátek prequelové trilogie způsobil v reálném světě, snad všichni dobře víme. Co však film způsobil v rámci světa Star Wars, hlavně v expandovaného univerza knih, komiksů a her je úplně jiná kapitola a také téma této přednášky.

Autor: Pavel Klimeš
Soutěž: Znáte SG hosty Comic-Conu?
Eva Lipenská
Letošní ročník Comic-Conu je ke Stargate fanouškům opět velmi vřelý. Jak dobře ale znáte samotné představitele našich oblíbených postav? Přijďte vyhrát krásné ceny a zároveň se dozvědět zajímavosti o našich hostech.

Autor: Eva Lipenská
Hvězdné bizáry
Lukáš Grygar
Her z dávných časů v galaxii velmi, velmi vzdálené, je velmi, velmi mnoho. Ale které z nich jsou ty nejbizarnější? Největší herní úlety ze světa Hvězdných válek představí bizarolog Lukáš Grygar.

Autor: Lukáš Grygar
Star Wars Films in Concert
Robert Richter
Přednáška o projekcích filmů s živým orchestrem se zaměřením na Star Wars filmy a na filmy s hudbou Johna Williamse. Kromě jiného se dovíte i něco málo o historii, jaké další filmy se dají s živým orchestrem vidět a slyšet, co vidí dirigent na svém monitoru a jak to vlastně celé vzniká.

Autor: Robert Richter
Future Line
věda, technologie, budoucnost lidstva
D4 více >
Jak Transformer ukradl AI
Doc. Ondřej Bojar (MFF)
Přednáška s vpravdě pohádkovým titulkem vám vysvětlí, jak se po vynálezu modelu Transfomer skokově změnilo v očích veřejnosti to, čím se zabývá obor umělé inteligence. Od strojového překladu, rodiště Transformerů, se dostaneme k velkým jazykovým modelům a lidské kvalitě výstupu.

Autor: Ondřej Bojar
Multipolární svět: konec jistot
Andrej Ruščák
Umíme si představit svět bez jednotných pravidel mezinárodního řádu? Svět, ke se prolínají, a přitom platí naprosto odlišné představy o základních pojmech jako stát, válka, mír, armáda nebo organizace? Takový svět tu ale začínáme mít. Jsme na něj připraveni? Odpovědět se pokusí renomovaný politolog.

Autor: Andrej Ruščák
Vědátor vs. Vetřelci dávnověku
J. Tomáštík, L. Loukota
Všichni víme, že pyramidy postavili mimozemšťani jako své přistávací rampy – co kdybychom vám ale řekli, že existuje ještě jedna teorie, podle níž je mohli postavit sami lidé? Nejen na pyramidy, ale i další starověké stavby a techniky jejich budování se podíváme v přednášce od Vědátora.

Autor: Vědátor JaRon Tomáštík, Ladislav Loukota
Jaderné zbraně: fyzika a historie
Martina Novotná (MFF UK)
Asi každý z nás již vyrůstal s povědomím o nebezpečí, které představují jaderné zbraně. Jak ale vlastně fungují, jaká je historie jejich vzniku a proč je občas nebezpečné být geniálním fyzikem?
Přijďte se dozvědět více nejen o Projektu Manhattan, Robertu Oppenheimerovi a prvních jaderných bombách.

Autor: Martina Novotná
Kosmický skafandr - oblek Supermana
Milan Halousek (Kosmos-NEWS)
Kosmický skafandr je fascinujícím složitým systémem, kterému vděčí mnoho kosmonautů za svůj život. Musí být pevný, robustní, i ohebný a poddajný. Víte, kolik váží? Můžou se kosmonauti ve skafandru najíst? A co dělají, když je svrbí nos? Co má přistání lidí na Měsíci společného s dámskou podprsenkou?

Autor: Milan Halousek
Proč je NBC Hannibal, Hannibalem?
Tereza Brussová
Hannibal Lecter je jedna z nejtemnějších i nejvíc fascinujících fiktivních postav. Budeme se zabývat Hannibalem ze seriálu NBC, tvůrce Bryana Fullera. Podíváme se na symboliku, rozbor a proč dělá, co dělá, a kdy to přesně začalo. Nebude to nic pro slabé povahy a bude to obsahovat hodně spoilerů.R16+

Autor: Tereza Brussová
Asian Line
manga, anime, Japonsko, Korea, Čína...
D5 více >
Barevný roztančený Bollywood
Robert "E-Wan" Richter
Jednou ze specialit bollywoodských filmů jsou taneční scény, které často hýří energií, radostí a barvami. Přijďte se nechat unést jejich kouzlem a krásou na přednášce zaměřené na filmy jednoho z nejuznávanějších indických režisérů současnosti, který se jmenuje Sanjay Leela Bhansali.

Autor: Robert Richter
Zajímavá města JV Asie
Michaela "Misha" Bošková
Města JV Asie jsou velmi rozmanitá a zajímavá. Každé vás překvapí něčím jiným. Společně se podíváme na nádherné budovy a monumenty, projdeme se rozmanitými čtvrtěmi, ochutnáme místní kuchyni a potkáme se s různorodými kulturami a lidmi.

Autor: Michaela Bošková
Manga a anime aneb Úvod pro začátečníky
Barbora Bílá
Manga (nikoliv mango!) je jedno z populárních médií z Japonska, s ním je spojené i slovo „anime“ a další pojmy. Ale kdo se v těch cizích termitech má sakra vyznat?!
Pokud bloudíte stejně jako jiní, pak přijďte! Kromě doporučení na mnohá díla (především ze světa anime) získáte klíč na neznámé pojmy.

Autor: Barbora Bílá
Základy Origami
Michaela "Misha" Bošková
Přidejte si k vašemu arzenálu dovedností origami! Připojte se k našemu workshopu na českém Comic Conu a objevte kouzlo umění skládání papíru. Naučím vás základní techniky, abyste mohli vytvořit svůj fantastický svět, vše z jednoho jednoduchého listu papíru.

Autor: Michaela Bošková
Ghost Cat filmy
Marie O. & Leon J.
Japanese tales of murdered women who merge with cats to form vengeful magical entities. These folk tales have become a popular horror subgenre since the era of the silent film. We present a guide to those that have survived and are accessible to Western audiences. Presentation in English!

Autor: Marie Ondráčková, Leon Jenner
Wizard Line
Harry Potter, Young Adult fantasy
D6 více >
Fanfikce od A do Z
Barbora Homolková
Co očekávat, když vidíte tag "dead dove do not eat"? A co je to vlastně ABO? Na tyto i další otázky odpovím na přednášce.

Autor: Barbora Homolková
Umbrella Academy
Markéta "Majky" Homolková
Taky prostě milujete Umbrella Academy? Ano? Tak pojďte zjistit jaké všechny zajímavé teorie se vyrojily okolo seriálů a jak se liší od komiksů. Dejme společně prostor téhle skvostné sérii.

Autor: Markéta "Majky" Homolková
Magické rostliny ve světě mudlů
Andrea "Tracy" Peřinová
Odhalíme tajemství bylin a ingrediencí do lektvarů, které nalezneme v mudlovském světě. Podíváme se na rostliny vyskytující se v příbězích o mladém čaroději a prozkoumáme jejich magické i mudlovské vlastnosti.

Autor: Andrea "Tracy" Peřinová
Hunger Games
Lucie "Freya" Almeida
Pojďme si popovídat o oblíbené knižní i filmové sérii. Zamysleme se nad otázkami, které nám po seznámení se s osudy postav vytanuly na mysli. Třeba se dozvíme něco, co jsme nečekali. Nebojte se zapojit, těším se na příjemnou diskuzi.

Autor: Lucie "Freya" Alexandra Carvalho Almeida
Mudlovská zvířata ve světě HP
Andrea "Tracy" Peřinová
Zaměříme se na fascinující svět zvířat, která se objevují v sérii o Harrym Potterovi a zároveň existují i v mudlovském světě. Podíváme se na jejich skutečné vlastnosti. Odhalíme tajemství a mýty, které se o těchto zvířatech tradují v mudlovském světě.

Autor: Andrea "Tracy" Peřinová
Throne Line
Game of Thrones, Lord of the Rings, fantasy, historie
D7 více >
Šermířské souboje v GoT
Vilém Janeček
Ke Game of Thrones samozřejmě patří i šermířské souboje. V této přednášce budete mít možnost vyslechnout komentář či kritiku šermíře k vybraným soubojům.

Autor: Vilém Janeček
Tam a zase zpátky - LIVE
Lukáš Grygar, Václav Pecháček
Živý díl podcastu o díle J. R. R. Tolkiena. Pán prstenů, Hobit, Silmarillion, Nedokončené příběhy, Prsteny moci – řešíme tohle všechno optikou vášnivých čtenářů zdrojového materiálu.

Autor: Václav Pecháček, Lukáš Grygar
Nejšílenější teorie z HotD
Martin Kratochvíl
Stejně jako u seriálu Hra o Trůny, i k novému seriálu fanoušci vymýšlejí všemožné teorie. Společně se podíváme na ty opravdu nejšílenější.

Autor: Martin Kratochvíl
Slavné historky katovské - Carl Huss
David Křižan
Kat, tajemná postava stojící tak trochu v pozadí, dějiny se jí obvykle tolik nezabývají, přestože ona sama stála za nejedním přeťatým krkem panovníka či šlechtice. Proto si jednu takovou připomeneme. Přijďte se dozvědět něco víc nejen o katovském mistru Carlu Hussovi, ale i o těch, které popravil.

Autor: David Křížan
Vyznejte se v Rodu draka
Michal Krtouš
Jak vypadá svět Hry o trůny za vlády Targaryenů? Jak se v něm orientovat? Kdo je kdo a čím je v seriálu důležitý? Stručný průvodce postavami, rody, rodinnými vazbami, politikou, historií a souvislosti a obecně všemi věcmi, které se hodí k sledování Rodu draka.

Autor: Michal Krtouš
Night Line
Supernatural, Walking Dead, horor, postapo
D8 více >
Egovernment v ČR - horor či budoucnost?
Ondřej Profant
Přednáška o základních principech, překážkách a hlavně plánech o budoucnosti egovernmentu v Česku. Přednášku povede náměstek ministra, který se egovernmentu věnuje přes 9 let.

Autor: Ondřej Profant
Nejnebezpečnější místa na Zemi
Jana Ivanov Maksoudová
Všechny cestovní kanceláře se předhánějí v nabídce, kam byste se měli podívat a co navštívit. My vám ukážeme místa, kam byste se naopak skutečně dostat nechtěli a kde by vás i několikaminutový pobyt mohl stát život…

Autor: Jana Ivanov Maksoudová
Legendy a fakta o inkvizici
Scarlett "Darth Zira" Rauschgoldová
Inkvizice - tajemná a hrůzu nahánějící organizace. Asi každý z nás o inkvizici už něco slyšel nebo četl. Případně viděl nějaký film, kde inkvizitoři či jejich oběti vystupují, případně má pro děj význam existence inkvizice. Co z toho, co si myslíme, že o inkvizici víme, je pravda?

Autor: Scarlett Rauschgoldová
Temná triáda a zrůdy mezi námi
Jana Ivanov Maksoudová
Lidská zrůdnost nemá hranice. Pojďme si popovídat o skutečném "Mlčení jehňátek" a dalších lidských zvrácenostech. A budete se divit, kolik různých "zrůd" denně potkáváme kolem sebe…
Tato přednáška je vhodná pouze pro věkovou kategorii 15+.

Autor: Jana Ivanov Maksoudová
Zajímavé a originální larpy 2022-23
Martin Archalous
Larp? To je to, jak se nerdi šermují dřevěnejma mečákama...? Ano. Ale taky lovecraftovská urban fantasy, zaklínačský milsim, drama z alternativní historie, fakt dobrý horor, vidlácká bitva... Pojďte se podívat na larpy, které nabourávají zažitý stereotyp. Larp totiž není žádný elfí tábor!

Autor: Martin Archalous
Game Line
o videohrách, deskovkách, RPG
D9 více >
Biologie monster
Jan Tomáštík, Ladislav Loukota
Děsivá a nebezpečná monstra jsou kořením řady slavných her – od Zergů ze StarCraftu přes emzáky z XCOMu až po nekromorfy Dead Space! Byly by tyto potvory ale stejně hrozivé, kdyby jejich tvůrci z řad herních designérů dodržovali zákony biologie a fyziky?

Autor: Jan Tomáštík, Ladislav Loukota
Jak na kvalitní character design
Jana Kilianová
Přednáška je určena všem, kteří se zajímají o tvorbu postav ve filmech, videohrách či komiksech. Představíme si klíčové principy a postupy. a také rozbereme, jak vhodně kombinovat estetiku, osobnost a funkčnost postavy, aby byla co nejúčinnější při komunikaci s publikem.

Autor: Jana Kilianová
Polské 11BitStudios: This War of Mine
Paweł Miechowski
11 Bit Studios je polská herní vývojářská společnost, která stojí za populární hrou This War of Mine nebo Frostpunk. Nezávislé studio založené nadšenci, které uspělo na globálním trhu, představí jeden z jeho spolutvůrců Paweł Miechowski.

Autor: Marek Tvrdý, Paweł Miechowski
Dimenze hraní a typologie gamerů
Lukáš Hejtmánek, Viktorie Račková
Každý hráč je jiný a každý od hraní očekává něco jiného. Společně se podíváme na to, jak výběr her odráží naši osobnost a prozkoumáme různé typologie hráčů a jejich využití v marketingu a herním designu. A také si ukážeme, jak psychologové tvoří dotazníky, které takovou “hráčskou osobnost” měří.

Autor: Lukáš Hejtmánek, Viktorie Račková
Prokleté hry
Jan Stiess, Františka Pintová
Záhadné úkazy, podezřelé nehody a prapodivné bugy. Zajímá vás strašidelno? Máte rádi záhady? Jsou hry, které si hrají s Vámi? Pojďme přijít na kloub pár údajně prokletým hrám!

Autor: Jan Stiess, Františka Pintová
Comics Line
komiksy, kreslené filmy
F1 více >
Půl století Malého boha
P. Dobrovský, Z. Ležák,
Kruan, Žlutá planeta a kněžka Kan nebo dokonce samotný Malý bůh. Ti všichni se zrodili na stránkách ABC před půl stoletím a v legendárních Příhodách Malého boha položili základy moderního českého časopiseckého komiksu.

Autor: Pavel Dobrovský, Zdeněk Ležák
Od stripu po knihu
Václav Šlajch
Václav Šlajch je komiksový autor, který v oboru působí již 15 let. Přijďte se podívat na jeho debatu o tvorbě komiksu a dozvědět se zajímavé tipy pro začínající autory, ale i zákulisí vzniku komiksů.

Autor: Václav Šlajch, Adam Štencl
Kvíz - Nejdivnější superschopnosti
Jan Stiess
Myslíte si, že znáte bizarní schopnosti komiksových postav? Plameny z rukou a létání je pro žabaře! My se bavíme o opravdových zákoutích těch nejpodivnějších komiksových postav! Přijďte a otestujte své znalosti!

Autor: Jan Stiess
Tajemná kultura Wakandy
Michal Atreides
Jaké tajemství skrývá země, ze které pochází mocný hrdina Black Panther? Jaká je její komiksová historie a jak detailní kulturu Marvel vlastně vytvořil?

Autor: Michal Atreides
Česká komiksová scéna!
Čeští komiksoví autoři
Beseda s komiksovými autory. Výběr z české komiksové scény od Čtyřlístku, svazky a stripy.

Autor: Comixline Tým Comixline Tým, Františka Pintová
Co od sebe Marvel a DC zkopčili
Barbora Homolková, Markéta Homolková
Pokud jste už viděli pár superhrdinských filmů a neštítíte se mrknout na Marvel i DC, museli jste si všimnout, že některé postavy jsou jako přes kopírák, jen vypadají jinak. Je to náhoda? MY SI NEMYSLÍME! (A taky objektivně není, takže o tom to bude.)

Autor: Barbora Homolková, Markéta Homolková
Book Line
literární fantastika
H2 více >
Technologie a scifi
Ondřej Neff
Spisovatel Ondřej Neff je právem legenda žánru sci-fi. Jeho knihy a povídky by měly patřit k povinné četbě, možná i proto, že autor je velkým fanouškem nových technologií. Jak se to celé propojuje v jeho psaní? Co ve svých knihách úspěšně předpověděl a kde ho naopak inspiruje vědecký pokrok?

Autor: Jiří Popiolek, Ondřej Neff
Knihovnice, které píší
Hartmanová, Heinrichová, Kašparová
Co se stane, když pracujete v instituci, kde jste obklopeny miliony knih? A je lepší být knihovnice nebo spisovatelka? Odpoví ty nejpovolanější – spisovatelky a knihovnice. Z Městské knihovny v Praze Zuzana Hartmanová a Jarmila Kašparová a z Knihovny Jiřího Mahena v Brně Alena Adrianet Heinrichová.

Autor: Jarmila Kašparová, Zuzana Hartmanová, Alena Heinrichová
AI: Nový autor na obzoru?
Josef Šlerka, František Kotleta
Bude za nás AI psát knihy? Jaké jsou schopnosti jazykových modelů? Pro mnohé autory i čtenáře kontroverzní téma rozsekne Josef Šlerka, který zkoumá možnosti využití umělé inteligence v oblasti humanitních věd, a František Kotleta, který s AI zápasil už v rámci projektu ČRo Digitální spisovatel.

Autor: Josef Šlerka, František Kotleta
Od Lema k Dukajovi
Jakub Ćwiek
Quo vadis, polská fantastiko? Jeden z nejznámějších polských autorů provede návštěvníky Comic-Conu historií polské literární fantastiky od Lema přes Zajdela až k Szapkowskému, Kosikovi nebo Dukajovi. Bude to vtipné, bude to temné. Připoutejte se prosím, začíná jízda úžasným polským multiverzem!

Autor: Jakub Ćwiek
Kladivo na čaroděje
Jiří Pavlovský, Martina D. Anontonínová
Poslední díl série Kladivo na čaroděje vyšel před šesti lety. Ale nebojte, čeká vás Pád do reality. Nová kniha bude už brzy na pultech, další díly se píšou. Proč to trvalo tak dlouho, vysvětlí Martina D. Antonínová, a proč Kladivo nikdy neumře, prozradí Jiří Pavlovský.

Autor: Monika Dvořáková, Martina Anonínová, Jiří Pavlovský
Od fanfiction k obživě
Jan Kotouč
Jak se „propsat“ od tvorby po zábavu přes vydání knihy až k obživě a smlouvě s významným americkým nakladatelstvím? A dá se uživit jenom psaním? Na tyto otázky bude odpovídat spisovatel Jan Kotouč, jehož knihy vychází nejenom v češtině, ale úspěšně se probojoval i na zahraniční trh.

Autor: Jan Kotouč, Tereza Kovanicová
Workshop Line
rukodělné a kreslící workshopy
G1 více >
Čepička z Červeného trpaslíka
Eva Lipenská
Jste fanoušek seriálu Červený trpaslík? Patříte k červenočapkářům nebo modročapkářům? Přijďte si s námi vyrobit stylové čepičky, abyste i vy mohli pracovat v bistru na Fušálu.

Autor: Eva Lipenská
Comic-Con omalovánky
Šárka Hamáčková
Přijďte si vymalovat různá dobrodružství Comic-Con Girl.

Autor: Šárka Hamáčková
Animal Crossing přívěsky
Barbora Vodáková
Vyrobte si originální doplněk s motivy z Animal Crossing.

Autor: Barbora Vodáková
Malování sklíček
Kateřina Onderková
Přijďte si vybarvit sklíčko vámi zvoleného tvaru, které lze kamkoli zavěsit.

Autor: Kateřina Onderková
Výroba Větvíka
Jana Marková
Vyrobte si s námi vlastního Větvíka.

Autor: Jana Marková
Harry Potter záložky
Soňa Hadravová
Přijďte si vytvořit zajímavé papírové či magnetické záložky s motivy ze světa Harry Pottera.

Autor: Soňa Hadravová