Zpět

Fanouškovský program (verze pro tisk)

Neděle - 9.2.

10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Asian Line
Manga, anime, Japonsko, Korea, Čína... Historie, současnost, kultura...
Manga, Anime, Japan, Korea, China… History, present, culture...
D9 více >
Kimono - tradiční japonský oděv

Dlouhé a široké rukávy. Překrývající se lem límce. Látka splývající až po kotníky. Složité uzly i jednoduchá skládání. Zajímavé vzory a jedinečné barvy. To vše neodmyslitelně patří k pojmu kimono. A my vám řekneme jak vzniklo, jak se obléká i jak vybrat to správné.

Autor: Tereza "Rouwi" Klepetková
Poznej anime opening!

Přijďte si zasoutěžit o zajímavé ceny v poznávačce známých znělek z anime.

Autor: Michaela "Misha" Bošková & Boris Danihel
Japonské luštění

Sudoku zdaleka není jediným japonským rébusem! Chcete procvičit mozkové závity a přiučit se nějaké nové logické hádanky? Pojďte si s námi hrát!

Autor: Ondřej "Nord.Ninja" Platko
Životní dílo Makota Shinkaie

Makoto Shinkai, animační génius, jehož poslední film, Kimi No Na Wa ("Your Name"), promítala kina po celém světě. Jaká ale k němu vedla cesta? Jeho rukopis byl vidět už v jeho starších filmech. Společně se podíváme na to, čím byly zajímavé a které stojí za to vidět také.

Autor: Ondřej "Deirh" Dobiáš & Jakub "Stříbro" Stříbrný
Filmova klišé hrané vs anime

Koukali jste někdy na anime a říkali si "Jak by tohle asi vypadalo ve hraném filmu?" Well my vám je našli a ukážeme vám je. Tvůrci se rozhodně neloudali!

Autor: Tereza "Rouwi" Klepetková & Filip "Fejsik" Koval
O cestování po Japonsku

Japonsko očima ostříleného cestovatele a nadšeného prvonávštěvníka. Dozvíte se, jak se hledá hodinový hotel uprostřed noci, proč jsou japonské záchody nejlepší věc na světe a co musíte udělat pro to, abyste si zahráli v japonském divadle.

Autor: Ondřej "Nord.Ninja" Platko & Michaela "Mejša" Mrázová
Origami - umění skládání papíru

Origami je o preciznosti, soustředěnosti a především vnitřním klidu. Zbrklé, urychlené a nepromyšlené pohyby vedou k nevalnému výsledku… Přijďte za námi zpomalit v rušném tempu tepajícího světa a lámat si hlavu pouze nad tím jak přesně ohnout neposedný papír.

Autor: Michaela "Misha" Bošková
Úvod do JJBA

Jojo's bizzare adventures je kultovní anime, přijď se podívat proč se na toto anime ne/dívat a proč se stát či nestát součástí jeho fandomu.

Autor: Boris Danihel
Comics Line
Komiksy, filmy a seriály podle komiksů, komiksoví tvůrci, komiksová kultura... Historie, současnost, budoucnost...
Comics, movies and series by comics, comic book creators, comic culture ... History, present, future ...
D8 více >
Joker a jeho příběh(y)

Joker je bezesporu jedna z nejznámějších záporných postav komiksového světa. Za svou dlouhou existenci už ale vystřídal nepřeberné množství podob. Každá jeho inkarnace má ale jiný původ a příběh. Přijďte si poslechnout, jak princ Gothamského podsvětí vznikl a co stojí za jeho šílenstvím.


Autor: Jan Stiess "Sitess"
Venomverse - co a jak + propojení s MCU

Spider-Man z MCU se má stát součástí Venomova univerza od Sony. Kromě dalšího Venoma mají v jeho sdíleném vesmíru vzniknout filmy pro několik dalších postav. Očekává se dokonce i týmovka. Plus jsou tu Paralelní světy. Co můžeme čekat? Kdy to bude? A bude mít vliv příchod Spider-Mana i na MCU?

Autor: Tomáš K. "Brog"
Ábíčko uvádí: Jak se dělá komiks

Zkušení tvůrci komiksů Petr Kopl a Petr Macek vysvětlí, jak vytvářeli své známé komiksy Pérák, Dechberoucí Zázrak. Podívají se také na genezi aktuálního ábíčkovského hitu Barbar Conan.

Autor: ABC
Beseda s Janou "Yuffie" Kilianovou

Všichni jsme už slyšeli stokrát omílané fámy o umělcích. Jsme chudí, zhrzení a nepochopení. Co ale udělat proto, abysme do téhle stereotypní představy o existenciálně nenaplněném nešťastníkovi nespadli? A dá se kreslením her a komiksů vydělat na dovolenou v Karibiku?

Autor: Jana Kilianová
Superhrdinové z DC od CZ/SK malířů

Čtvrté díly série Znovuzrození hrdinů DC vyšly s alternativními obálkami a teď se většina tvůrců tohohle komiksového experimentu sejde na Comic-Conu, aby se podělila o své zážitky! Dorazí: D. Černý, P. Kopl, T. Kučerovský a J. Ledecký!

Autor: Petr Litoš, Jiří Pavlovský
Beseda s Danem Černým

Beseda s českým komiksovým kreslířem, ilustrátorem, animátorem, amatérský filmařem a hudebníkem, Danem Černým! Kromě toho, jaké je to pravidelně přispívat do legendárního Čtyřlístku, dojde na řeč nejenom na projekty minulé, současné, ale také budoucí!

Autor: Dan Černý
Easter Eggy Marvel Cinematic Universe

Popkultura na sebe ráda odkazuje. Zvlášť když se jedná o delší série. Kolik bylo v Marvel filmech odkazů na jiné filmy či knihy? A jak na sebe Marvel filmy odkazují? Bezpochyby opravdu hodně. A leckdy byly k pokukání. Tak se těm "velikonočním vajíčkům" pojďme podívat na skořápku.

Autor: Tomáš K. "Brog"
Životopis Kačera Skrblíka

Strýček Skrblík je bezpochyby jednou z nejbohatších fiktivních postav v dějinách. Jeho pokladnice obsahuje 3 kubické akry peněz, které si sám do posledního centu vydělal. Vše to začalo jeho prvním desetníkem a pokud chcete zjistit, jak to pokračovalo, tak rozhodně navštivte tuto přednášku.

Autor: Petr Rauner "Rausek"
Future Line
Věda, technologie, budoucnost, lidstvo... Přednášky, panelové diskuse s odborníky...
Science, technology, future, humanity... Lectures, panel discussions with experts...
D2 více >
Ve znamení digitalizace

Technologická modernizace probíhá v 21. století ve znamení digitalizace.Když slyšíme o chytrých městech a chytrých domech, jde o digitalizaci sídel, ulic a obydlí. Ztratíme kvůli těmto změnám soukromí? Probereme si tyto a další důležité otázky a možné odpovědi na ně.

Autor: Pavel Vachtl
Vědecké mýty, kterým lidé stále věří

Ač se naše poznání neustále rozšiřuje a každým rokem přibývají fascinující vědecké poznatky, ještě pořád existují mýty, kterým lidé z nějakého důvodu stále věří a které se pořád dokola šíří po internetu i mimo něj. Pojďme je společně uvést na pravou míru.

Autor: Zuzana Komprdová "Bellatrix"
Vliv dýchacích technik na funkci mozku.

Myslíte si, že dýchání je automatická věc, se kterou se narodíme a nelze ji vylepšit? Pojďme se podívat z hlediska neurofyziologie, jógy a meditačních technik, co se děje při tzv. dýchání "do břicha" a jak si tím můžeme vylepšit trávení, paměť, pohyb a spánek.

Autor: Petr Zach "Pejsek"
Tak až do DNA!

Co vlastně ví moderní věda o DNA? Co přesně, že to je? A jak DNA funguje? Známe ji dobře? Dost dobře na to, abychom do ní mohli zasahovat? A posouvá se moderní genetika směrem k úpravám lidského genomu? Tak na DNA a až do DNA!

Autor: Klára Jandová "Karakal"
Voda a infrastruktura pro Afriku

Afrika je kontinent, který může mít potenciálně jak velké problémy, tak i velké možnosti rozvoje. Spousta těchto potenciálních problémů může být spojena se šířením pouští a nedostatkem vody. Popíšeme si několik projektů z historie a současnosti, které se tyto problémy pokoušely či pokoušejí řešit.

Autor: Pavel Vachtl
Unikátní přístroje... A nebo nesmysly?

Přístroje, jejichž vlastnosti vypadají unikátně: oživovač vody, odpuzovač klíšťat, filtr na elektrony a další. Co o jejich principu říká výrobce versus fyzika? Jsou to opravdu unikátní přístroje nebo spíše nesmysly? A dají se nějak podezřelé přístroje poznat, aniž by člověk musel vystudovat Matfyz?

Autor: Věra Koudelková
Děti na zakázku a další zázraky genetiky

Co všechno už genetika umí? Jak daleko jsou naše technologické možnosti a co všechno z nich umíme využít? Dostáváme víc odpovědí než nových otázek? Metody sekvenování nové generace a preimplantační diagnostiky už nám umí vytvořit "sourozence na náhradní díly", směřujeme k realitě filmu GATTACA?

Autor: Radka Pourová "El.fean"
Ábíčko: Kolonizace Sluneční soustavy

Merkur, Venuše, Mars... Martin Vaňo nás provede realistickými i fantstickými možnostmi kolonizace planetárních sousedů Země. Jak se na ně dostaneme? Jak dlouho to bude trvat? Co na nich budeme jíst? Překvapí nás mimozemšťané s laserovými blastery? To všechno se dozvíte!

Autor: Martin Vaňa
Night Line
Horor a záhady - duchové, upíři, zombie, vlkodlaci... + postapokalypsa
Horror and mysteries - ghosts, vampires, zombies, werewolves ... + post-apocalypse
D1 více >
Molekulární princip přeměny vlkodlaků

Přednáška určená pro milovníky rozebírání detailů a nereálností ve fantasy a sci-fi světě.
Zaměříme se na případ zda by mohli existovat vlkodlaci a jak by probíhala samotná přeměna. Na základě dosavadních vědeckých poznatků přednáška ukáže, že to principielně možné je, ale...


Autor: Kristýna Šmilauerová
Postapo larpy

Postkatastrofické vize jsou jedním z oblíbených larpových témat. Proč tomu tak je, jak to vlastně vypadá, jak se u nás postapo larpy vyvíjely a jak vypadají dnes. Kam se na ně můžete vydat a co tak asi máte čekat. A samozřejmě, jak to vypadá v zahraničí. Čekejte tuny fotek a zábavných historek.

Autor: Martin Vaňo
SPN - Family don't end with blood

Supernatural is not just a TV show. It's not just a fandom. It's a family. Come have a look at some of the magic that has kept the show going for incredible 15 years.

Autor: Renata Topilova
Jaká bude apokalypsa

Konec světa se zdá být za dveřmi, tak si pojďme popovídat o tom, jak to bude vypadat, až nás sesmahnou atomovky, vyhubí zmutovaný virus nebo zdivočelí roboti. Co nás asi tak čeká a jak se na to připravit? Dostanete praktické tipy, triky a samozřejmě vtipy. Zhynout v apoklypse? Jedině s humorem!

Autor: Martin Vaňo
Není upír jako upír!

Víte jaké účinky má Vervain neboli Sporýš na upíry? Byl opravdu Kain první upír? Ano není upír jako upír, mají odlišné schopnosti, slabosti a dokonce příběhy o tom jak vznikli. Pojďme se podívat na špičáky těmto bytostem z WoD, Vampire Diaries, Mortal Instruments, a další…

Autor: Michaela Kitiara Šantrůčková
Černobyl a okolí dnes....

Havárie v Černobylu budí i po letech neklid a vášně. Je Černobyl a okolí "prototypem" postapo světa? Dnes se však nebudeme bavit o tom proč a jak k havárii došlo a už vůbec se nebudeme zatěžovat konspiračními teoriemi.
Podíváme se na současný stav elektrárny a jejího okolí, projdeme se zónou...

Autor: Roman Randalf Kresta
Hororová kariéra Caspera Van Diena

Hlavní hrdina Hvězdné pěchoty Johny Rico, alias Casper Van Dien, hrál kromě své nejznámější role zabijáka brouků i v nespočtu dalších filmů různé kvality i žánrů. Pojďme se společně podívat na hororovou kariéru letošního hosta Comic Conu Prague! Inu, chcete vědět víc!

Autor: Štěpán Potan Jura
Hororový kvíz

Považujete se za hororového znalce? Pojďte si to ověřit. Čekají vás otázky ze starých i nových filmů a seriálů.

Autor: Michaela Kitiara Šantrůčková
Potter Line
Svět Harryho Pottera a Fantastických zvířat + Young Adult fantasy.
World of Harry Potter and Fantastic Beasts+ Young Adult Fantasy.
D4 více >
Spojené a propojené

Co spojuje všechny příběhy v young adult knihách? Že jsou to podobné osudy, zápletka? To nemusí
být zcela pravda. Někdy jsou si knihy podobné postavami, někdy místy. Pojďte se dozvědět, v čem
jsou nejčastěji propojené knihy z žánru pro mládež.


Autor: Eva B. „Poison Ebi“
Ženské postavy ve světě HP

Od Hermiony po Bellatrix,od profesorky McGonagallové po Molly Weasleyovou - HP sága nabízí zástup silných ženských hrdinek. Přijďte pobesedovat na přednášku o bojovnicích, matkách, kamarádkách, láskách,... zkrátka ženách a dívkách,které otáčely světem Harryho Pottera. #girlpower

Autor: Petra P. „Bella“
Nomen omen - strana temna

Jména a jejich význam v univerzu J. K. Rowlingové a důvody, proč mělo smysl jich většinu přeložit. Strana temna - i ona si zaslouží své místo.

Autor: Hana N. „Hanetka“
May Sue v Young Adult

Nejstrašidelnější postava v příběhu má být přece záporný hrdina, že? Jenže co když to je hlavní hrdinka, co je skrz na skrz kladná postava. Něco vám na ní nesedí. No jasně, protože autor stvořil monstrum, Mary Sue. Pojďme se kouknout na bílý colgate úsměv těmto postavám a zjistit, co jsou zač.


Autor: Eva B. „Poison Ebi“
Kvíz u Prasečí hlavy

Máte dost odvahy postavit se soupeřům? Jste dost chytří a důvtipní, abyste zvládli záludné otázky? Ambice vás nutí hnát se vstříc vítězství? Chcete si najít nové přátele? Pak je tenhle soutěžní kvíz výzvou právě pro vás.

Autor: Andrea P. „Tracy“
Heraldika ve světě Harryho Pottera

Bradavický znak známe snad na sto způsobů; na ponožkách, deníčcích i zubních kartáčcích. I to je heraldika – svět znaků a erbů. Nás však bude zajímat ta ze světa Harryho Pottera, a to ve světle pravidel anglické heraldiky. Jestlipak se jich J.K. Rowlingová při své tvorbě skutečně držela?

Autor: Petra K. „Acalanthi“
Kde se vzaly Bradavice

Přednáška o Bradavicích, jež nejsou kožní chorobou. Historie školy pro mladé čarodějky a kouzelníky od jejího vzniku po současnost.

Autor: Hana N. „Hanetka“
Zvířecí symbolika

Kočky, vlci, havrani, můry nebo kočkoveverky. V příbězích se objevuje velký počet zvířat a některá v sobě skrývají víc, než by se mohlo na první pohled zdát. Dozvíte se, kteří zvířecí hrdinové byli inspirovaní mytologií a jak pomohli utvořit charaktery ostatních postav.

Autor: Marie S. „Maya“
Sci-fi Line
Science-fiction: Stargate, Červený trpaslík, Pán Času a další SF.
Science-fiction: Stargate, Red Dwarf, Doctor Who and other SF.
D6 více >
Světy Douglase Adamse

Douglas Adams - scénárista Doctora Who, autor Stopařova průvodce po Galaxii, přítel Monty Pythonů a Toma Bakera, vynálezce "tatínka" Google.com a mnohem víc. Přijďte poznat stopaře po britské kultovní sci-fi scéně Douglase Adamse!

Autor: Veronika Rayne R.
Stargate Picture Quiz

Troufneš si uhodnout Stargate termíny ze zdánlivě nesouvisejících foto koláží?
Přijď otestovat svůj důvtip a talent k luštění hádanek.


Autor: Tomáš Charvát "Bob"
Cover aneb Sound(track) trochu jinak

Stargate nebo Doctor a lá metal? Překvapivé a neobvyklé cover verze známých filmových a seriálových melodií nejen ze sci-fi světů.
A jako nášup přidáme zajímavé pojetí známých hitů, nejen těch filmových.

Autor: Randalf
Počátky seriálu Doctor Who

Chcete vědět kdo byl první Doctorem? Podíváme se do historie seriálu na éru prvních Doctorů, a to i těch, o kterých jste asi vůbec netušili!

Autor: Lucie Borecká
Červený trpaslík - televizní legenda

Červený trpaslík (Red Dwarf) vtrhl do České republiky v roce 1999 a za těch 21 let se stal pro české diváky synonymem britského humoru. Přijďte se dozvědět více o tomto scifi fenoménu.

Autor: Veronika Rayne R.
Zákulisí dabingu Hvězdné brány

Pojďte se podívat do zákulisí výroby českých dabingů Hvězdné brány, Atlantidy i Hlubokého vesmíru. Ukážeme si studia, kdo se na něm podílel a kdo koho daboval. Prozradíme, co dělá produkce, jak se dělají dialogy i co se v dabingu nepovedlo. Přijďte se zeptat na to co vás na toto téma zajímá.

Autor: Vladimír Novotný "JacobCarter"
Christopher Nolan a jeho dílo

Přijďte prozkoumat život a dílo jednoho z nejlepších a nejosobitějších filmových tvůrců současnosti. Společně se zaměříme na Nolanův unikátní tvůrčí styl, rozebereme jeho známá i neznámá díla a nakonec probereme, co chystá do budoucna. Přednáška obsahuje několik krátkých videí v angličtině.

Autor: Michal Krtouš
Od SG po současnost - co dělají teď?

Na této přednášce se dozvíte, kde v současné době můžeme nebo budeme moci vidět naše oblíbené herce ze Stargate. Nebo už odešli do hereckého důchodu?

Autor: Eva Lipenská "Odyssea"
Star Line
Star Trek + Star Wars program. Přednášky, diskuse, soutěže...
Star Trek + Star Wars program. Lectures, discussions, competitions...
D7 více >
Hudební motivy Epizody VII

Jaké hlavní hudební motivy přinesl soundtrack k filmu Star Wars: Síla se probouzí ? Zajímavostmi hudby, kterou John Williams pro Epizodu VII složil vás v přednášce prošpikované hudebními videoukázkami provede znalec jeho díla Robert Richter.

Autor: Robert Richter
Alternativní reality a paralelní vesmíry

Ve ST se objevují alternativní reality ("co by kdyby") i paralelní vesmíry (s vousatým Spockem)od samotné TOS po DISC, ve většině případů jejich vznik provází i cestování časem. Rozdíl mezi oběma fenomény nám vysvětlí osoba nanejvýš povolaná, kterou k tomu účelu přizveme ze sousedního fandomu.

Autor: Radka Pourová "El.fean"+ Radka El.fean
Hudební motivy Epizody VIII

Jak vznikal v pořadí již osmý soundtrack Johna Williamse ke Star Wars a hlavně jaké nové hudební motivy John Williams pro film vytvořil. To vše uslyšíte na přednášce doplněné hudebními ukázkami.

Autor: Robert Richter
G. Lucas & S. Spielberg movie magic

Movie producent Shaun O'Banion will came to talk about cooperation with George Lucas and Steven Spielberg. Shaun worked on movies like Catch Me If You Can, Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull, Avatar, The Dark Knight Rises, Matrix Reloaded, etc.

Autor: Shaun O'Banion
TyJáTREK - náhled za holooponu

Máte rádi Star Trek a divadlo? Přijďte se dozvědět, kde má Bajoranka zlatou rýhu, jak sestavit na pódiu Deltaplán a proč to Vulkánci mají rádi logické. Co přinese na STARcon madam Q? Prozkoumejte zákulisí a fotonová prkna, která znamenají svět.

Autor: Jan Krátký "Sokar"
Hollywood & Sci-fi

Talk show with movie producent Shaun O'Banion about how Hollywood evolving/degrading regarding popular science fiction theme. This is a panel you cannot miss!

Autor: Shaun O'Banion
Tajemná Odysea

Beseda o natáčení Star Trek fan filmu Tajemná Odysea, historky a zážitky herců a štábu, včetně fotek a nepovedených scén. V Druhé části vás čeká projekce samotného filmu, nenechte si ujít akční podívanou z dílny Victoria fan film production.

Autor: Victoria Walderon Svobodová
Fan Film Eskadra

Zákulisní informace o natáčení nového českého Star Trek Fan filmu.

Autor: Tereza Junová
Throne Line
Hra o trůny, Pán prstenů + Fantasy & Historie
Game of Thrones, Lord of the Rings + Fantasy & History
D3 více >
Horn of Gondor: uvedení traileru

Tvůrci tohoto českého fanfilmu si na Comic-Con připravili unikátní projekci traileru (jeho první, ale plnohodnotnou verzi) dlouho v předstihu před jeho oficiálním zveřejněním. Následně režisér Šimon Pešta promluví o zákulisí celého filmu a také kdy se na něj můžeme těšit. Prostor bude i na dotazy.

Autor: Šimon Pešta
Soutěž: Riskuj o Železný trůn

Vyzkoušejte si novou formu Hry o trůny. Riskujte a zvítězte ve vědomostním boji o Železný trůn.

Autor: Jakub Š. "Šnorbi"
(Ne)povedený překlad Hry o trůny

Starý překlad Písně ledu a ohně provázela celá řada kontroverzí jako nekonzistentnost, vyložené chyby ve významu a hlavně překládání anglických jmen do češtiny, k němuž došlo zničehonic v polovině ságy. O těch nejzábavnějších failech starého překladu si můžete přijít poslechnout na tuto přednášku.

Autor: Zuzana K. "Bell"
Finská mytologie

V naší přednášce se vydáme do světa finské Kalevaly. Budeme si povídat o stvoření světa, jednotlivých finských bozích, hrdinech finských mýtů či provázanosti života obyvatel Finska s přírodním děním.

Autor: Alena L. "Ála"
Dobrá znamení: kniha vs seriál

Děti, zahrávat si s Armagedonem může být nebezpečné! Nezkoušejte to ve vlastním bytě! Před 17 lety vzešla z per dvou geniálních autorů (N. Gaimana a T. Pratchetta) jedna z nejvtipnějších verzí apokalypsy, jakou si lze představit. Naplní její televizní zpracovaní velká očekávání fanoušků předlohy?

Autor: Petr R. "Rausek"
Skončí GoT a knížky stejně?

Že se seriál svým průběhem dosti vzdálil knižní předloze, víme všichni. Autor to chválí, někteří fanoušci knih na to nadávají, dalším je to jedno. Divákům to občas dělá v lore nepořádek, pokud knížky neznají. Otázka je, jak tomu bude u konce. Budou se hodně vzdalovat? Zemřou a zvítězí jiné postavy?

Autor: Tomáš K. "Brog"
Severská fantasy a sci-fi

O severských detektivkách se říká, že jsou jedinečné a zvláštní a že je poznáte mezi ostatními detektivními příběhy na první pohled. Nejinak je tomu i v případě severských fantasy příběhů. I zde najdete celou řadu zvláštností odlišujících tyto příběhy od fantasy a sci-fi literatury tolik nám známé.

Autor: Alena L. "Ála"
Bílá Hora - národní katastrofa?

Ve škole se většina z nás učila, že se jednalo o největší národní tragédii. Existují však i názory, že prohra českých stavů na Bílé hoře byla tím nejlepším, co náš národ mohlo potkat. Je pravda někde uprostřed, nebo je všechno ještě jinak? A jak to bylo s tou násilnou rekatolizací a poněmčováním?

Autor: Scarlett R. "Darht Zira"
Workshop Line
Workshopy - vyrobte si rekvizitu nebo něco na památku.
Workshops - Make a prop or something to remember.
D10 více >
Vyrob si svou Game of Thrones záložku

Vichry zimy se snad konečně blíží a vy se na ně s námi můžete pořádně připravit! Přijďte si vyrobit knižní záložku ve stylu Hry o Trůny!

Autor: Eva Lipenská "Odyssea"
Vyrob si svůj Hatak

Příležitost rozšířit svoji flotilu si nenechá ujít žádný vládce soustavy. A co vy?
Přijďte si vystřihnout a nebo jen vybarvit vlastní mezihvězdný koráb.

Autor: Tomáš Charvát "Bob"
Vyrob si své GoT sněžítko

Chcete zažít pořádnou sněhovou bouři na vašem stole? Pojďte si s námi vyrobit stylové sněžítko!

Autor: Pavla Kratochvílová "pajik"
Nakresli si draka

Myslíte si, že neumíte kreslit? Trápí vás, že ostatní umí malovat krásné draky či cokoli jiného a vy nic? Netrapte se a přijďte, uvidíte. S naší přednáškou je úspěch zaručen. Pokud vám to opravdu nepůjde, kdo pozná, že jste použili šablonu?

Autor: Vilém Maršík