Turnaje

Pátek - 5.4.

16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Board Games Line 1
Turnaje ve stolních hrách.
E1 více >
Board Games Line 1
Turnaje ve stolních hrách.
E1 více >
Turnaj ve hře Dixit Disney
Asmodee-Blackfire
Dixit: Disney Edition je nádherně ilustrovaná hra, která rozvíjí představivost a intuici. Připomeňte si známé příběhy z dílny Disney a Pixar a nechte se unést svojí fantazií!

Autor: Jan Šafra
Představení hry Disney Lorcana
Ravensburger
Sběratelská hra Disney Lorcana je strategická karetní hra, ve které si vytváříte vlastní balíček karet a ve hře jako Illumineer oživujete „záblesky“ Disney postav pomocí 6 kouzelných inkoustů. Záblesky se mohou objevit tak, jak je znáte z Disney příběhů, nebo ve fantasticky přepracovaných podobách.

Autor: Jan Šafra
Představení hry Projekt A.R.T.
Tlama
Jste členy speciální jednotky usilující o záchranu kradeného umění. Váš tým bude cestovat z Japonska přes Skandinávii do Ria de Janeira. Podaří se vám umělecká díla zachránit ve stanoveném čase? Pokud kdokoli z vašeho týmu zemře, nebo organizace "Bílá ruka" ovládne lokace, je po všem!

Autor: Jan Šafra
Board Games Line 2
Turnaje ve stolních hrách
E1 více >
Board Games Line 2
Turnaje ve stolních hrách
E1 více >
Představení hry Na křídlech draků
Mindok
Jste začínajícími drakology v alternativním světě, kde oblohu krom letadel brázdí i draci všech tvarů, velikostí i barev. Odkryjte jeskynní labyrint a nalákejte tato nádherná stvoření, aby právě ve vaší jeskyni našla svůj nový domov.

Autor: Jan Šafra
Turnaj ve hře Taco,kočka,koza,sýr,pizza
Albi
Taco, kočka, koza, sýr, pizza je bláznivá postřehová karetní hra, ve které neustále opakujete pět slov – ale přitom musíte být bez přestání v pozoru – když se totiž slovo shoduje s právě otočenou kartou, musíte ji zaplácnout dříve než soupeři. Hra má velmi jednoduchá pravidla a rychlé tempo.

Autor: Jan Šafra
Představení hry Ahoj
Fox in the Box
Vítejte, vojáci a pašeráci sedmera moří! V každém kole hry Ahoj hodíte kostkami a poté je budete strategicky umisťovat a s jejich pomocí provádět unikátní akce své frakce.
Ovládněte mořské regiony a doručujte náklad, abyste získali nejvíce
slávy a zvítězili!

Autor: Jan Šafra