Turnaje

Neděle - 7.4.

10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Board Games Line 1
Turnaje ve stolních hrách.
E1 více >
Board Games Line 1
Turnaje ve stolních hrách.
E1 více >
Turnaj ve hře Mrkve a zběsile
Dino
Připravte se na vzrušující závodní blufovací hru, kterou si užijete s naší zvířecí smečkou! Na dvorku vládne vzrušení, protože všechna zvířátka touží po závodění. Bude to skutečně napínavý zážitek plný dramatických zvratů!

Autor: Jan Šafra
Turnaj ve hře Disney Lorcana
Ravensburger
Sběratelská hra Disney Lorcana je strategická karetní hra, ve které si vytváříte vlastní balíček karet a ve hře jako Illumineer oživujete „záblesky“ Disney postav pomocí 6 kouzelných inkoustů. Záblesky se mohou objevit tak, jak je znáte z Disney příběhů, nebo ve fantasticky přepracovaných podobách.

Autor: Jan Šafra
Turnaj ve hře Kreveťák
Asmodee-Blackfire
Kreveťák je jednoduchá karetka od tvůrců Výbušných koťátek určená pro dospělé i děti. Dospěláky však musíme upozornit na to, že je děti v této hře často porazí. Cílem této hry je být prvním hráčem, kterému se podaří dostat do svého skórovacího balíčku 10 nebo více karet ze svého tanku s krevetami.

Autor: Jan Šafra
Představení hry Senjutsu
Tlama
Jste samurajem bojujícím na život a na smrt. Využijte jedinečnou osobnost, schopnosti a zbraně své postavy k přechytračení a porážce protivníků. Zažijte napínavé souboje muže proti muži. Partie Senjutsu vytvářejí dechberoucí okamžiky a pamětihodná klání. Odejdete z bojiště jako vítěz, nebo poražený?

Autor: Jan Šafra
Board Games Line 2
Turnaje ve stolních hrách
E1 více >
Board Games Line 2
Turnaje ve stolních hrách
E1 více >
Představení hry Too Many Bones
Fox in the Box
Legendární a velmi oceňovaná "dice-builder" RPG hra konečně v češtině!
Vy a až tři další hráči jste Gearloci. Vaši domovinu napadlo sedm divokých tyranů a Gearlocká rada vás povolala, abyste je porazili. Při cestě do tyranova doupěte podstoupíte každý den střetnutí plná těžkých rozhodnutí a bojů.

Autor: Jan Šafra
Turnaj ve hře Desítka
Mindok
Desítka je vědomostní hra úplně nového typu. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Všichni hráči dostanou šanci odpovídat v každém okruhu otázek. Pokud odpovíte správně, získáte jeden z žetonů jako bod o který však v dalším kole můžete přijít. Přijďte do turnaje o ceny!

Autor: Jan Šafra
Turnaj ve hře: Akvárko
Albi
Původní česká hra od autora Michala Peichla, ve které tvoříte akvárium plné zajímavých rybek. Některé rybky spolu dokáží koexistovat lépe a jiné zase méně. Podle toho, jak si je poskládáte do svého akvárka, tolik dostanete bodů na konci hry. Pojďte si zahrát turnaj o deskoherní ceny.

Autor: Jan Šafra