Zpět

Turnaje

Sobota - 16.10.

10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30
Dáme jídlo Hall - Board Games 1
Turnaje ve stolních hrách, prezentace nových stolních her.
Umístění: 3. patro, před sálem E1
Board games tournaments, presentation of new board games.
Location: 3rd floor, in front of hall E1
Předsálí E1-2 více >
Turnaj ve hře Hex Up!
Dino
Turnaj v české originální hře Hex Up! od českého autora Oldy Rejla. - první cena bude samotná hra.
Nemůžete se rozhodnout, jestli sáhnout po logické či strategické hře nebo třeba postřehovce? Pořiďte všechny v jednom balíčku. Obsahuje celkem 6 her, z nichž každá má jiná pravidla i dynamiku.
Turnaj ve hře Ubongo
Albi
Turnaj o hodnotné ceny!
Ubongo je napínavá rodinná hra ve svižném tempu s vyváženým poměrem rychlosti a strategie. V samotném nitru černé Afriky jsou ukryty diamanty nedozírné ceny. Jen šamani místního kmene vědí, jak se k nim dostat.
Turnaj ve hře Kabo
Mindok
Turnaj o ceny s možností naučení pravidel.
Najděte jednorožce jako první!
Nahlížejte, vyzvídejte a vyměňujte se soupeři karty ve snaze najít jednorožce Kaba! V této jednoduché a chytlavé hře vítězí hráč, jemuž zbydou karty nejmenších hodnot. Dokážete se zbavit vysokých karet rychleji než soupeři?
Turnaj ve hře Výbušná koťátka
Asmodee-Blackfire
Turnaj v bláznivé party hře Výbušná koťátka o věcné ceny. Hru se můžete kdykoliv naučit v deskoherně s prezentátory Asmodee-Blackfire.

Maximální kapacita turnaje: 20 osob
Dáme jídlo Hall - Board Games 2
Turnaje ve stolních hrách, prezentace nových stolních her.
Umístění: 3. patro, před sálem E1
Board games tournaments, presentation of new board games.
Location: 3rd floor, in front of hall E1
Předsálí E1-2 více >
Představení hry: Kemet: krev a písek
Fox in the Box
Předvádění a výuka pravidel.
KEMET je desková hra zasazená do prostředí starého Egypta. Hráči se postaví do čela jednoho z kmenů a snaží se zabírat ta nejlepší území, získávat vhodné technologie, stavět pyramidy a především bojovat!
Představení hry: Gaia Project
Tlama games
Legendární sci-fi deskovka s nulovou náhodou a velkou komplexitou. Teraformujte planety na své domovské v kůži jedné ze 14 ras. Vyzkoumejte pokročilé technologie a využijte svých unikátních schopností na maximum. Jedině tak můžete vyhrát. Přijďte se hru naučit a zažít epické osidlování galaxií!
Představení hry: Root a rozšíření
Fox in the Box
Předvádění a výuka pravidel.
Root je desková hra plná dobrodružství a boje, kdy se hráči snaží získat kontrolu nad lesní říší. Hanebná Markýza z Kocourova obsadila velké území hvozdu a vykořisťuje jeho bohatství. Za její vlády se proto mnoho lesních tvorů spojilo, aby vzdorovalo nadvládě koček.
Předst.: Harry Potter: Boj o Bradavice
Rex hry
Představení kooperační hry z filmového světa Harryho Pottera. Poražte společně vy víte koho!
Představení hry na hrdiny: Dračí hlídka
Dračí Hlídka
Dračák! Nejznámější česká RPG hra, na které vyrostly celé generace hráčů. Když bylo její vydávání ukončeno, vytvořili jsme Dračí Hlídku, jejího přímého následovníka. Hru, která uchová celkový dojem originálu a zároveň nabízí spoustu drobných vylepšení. A uspěli jsme! Přijďte si jí vyzkoušet s námi.
Představení hry: High Frontier 4 CZ
Fox in the Box
Předvádění a výuka pravidel.
Budujte, prozkoumávejte a ovládněte Sluneční soustavu!
Odvážní podnikatelé a veřejné organizace budou brzy prohledávat a zkoumat bohatá naleziště napříč Sluneční soustavou. Lidstvu se tím otevřou nové možnosti neuvěřitelných výrobních procesů a zpracovatelských metod.